Modificari minore a gameplay-ului !

În acest topic puteţi propune sugestii pentru îmbunătăţirea serverului.
ChaneLL

Modificari minore a gameplay-ului !

Mesajde ChaneLL » Dum Oct 07, 2018 10:16 am

Buna ziua,
Ma numesc,ChaneLL, si am urmatoarele propuneri :
:arrow: 1. Toti bossi sa ofere intre 10 si 20 water gem si piece of crystal.
:arrow: 2. Toti bossi sa ofere intre 10 si 20 panze fine sau chiar cate 1 bucata esarfa de 1%.
:arrow: 3. De la level 92+ sa fie o mapa in care sa putem creste mai usor. Experienta se face foarte greu in mapa de 92.
:arrow: 4. La insotitori sa nu mai ceara iteme pentru level.
:arrow: 5. Mantie automata in inventar. ( cu un click sa vina mobii automat intr-una la tine ), mantia normala sa nu fie scoasa.
:arrow: 6. Sa fie evolutii la armele de 75. ( otravita, chackrame etc.)
:arrow: 7. Pietrele +2,3 sa poate fii plusate pana la +4 chiar sa se poata +5 plusa pietrele si sa pice la bossi sau la plus sa ceara 1 pearla neagra 5 water si 5 piece + 250kk si sa aiba o sansa de 30% sa reuseasca dar sa fie bonusul dublu ca la +4.

:arrow: :arrow: :!: 8. Sa se bage pe site un crea_item, ca pe metin2united 2010 gen mall-uri , sa poti adauga pe iteme bonusuri gen la otravita pgm 60, sa poti baga bns maxime, pe iteme si sa coste 25md pe bonus, gen 5 bonusuri 125md + item+9 = 150 md pe item, si sa fie pe iteme gen arme de 65 evoluabile, arme 75 ,armuri 70 (otel), acc lacrima cer.

ASTEPT PARERI PRO SI CONTRA (LA CONTRA ASTEPT ARGUMENTE) !
Ultima oară modificat Dum Oct 07, 2018 11:03 am de către ChaneLL, modificat de 4 ori în total.

cociobei

Re: Modificari minore a gameplay-ului !

Mesajde cociobei » Dum Oct 07, 2018 10:40 am

Buna ziua. sunt : Zelcko. are dreptate faceti aceste schimbari si se va popula acest server , in plus rezolvati cu lag ul pt ca exista lag peste tot orice mapa cautati un expert si vedeti de unde provine , .Va multumesc , Zelcko !

cociobei

Mesajde cociobei » Dum Oct 07, 2018 10:47 am

Daca nu rezolvati cu lag ul nu veti avea jucatori prima data multi isi fac conturi in fiecare zi si renunta din cauza asta !

[GA]Ralph
Site Admin

Mesajde [GA]Ralph » Dum Oct 07, 2018 11:20 am

cociobei scrie:Daca nu rezolvati cu lag ul nu veti avea jucatori prima data multi isi fac conturi in fiecare zi si renunta din cauza asta !

Urmeaza pasii din acest tutorial :

viewtopic.php?f=18&t=2002
Cu Stimă ,
Echipa Metin2Ext.

ChaneLL

Mesajde ChaneLL » Mar Oct 09, 2018 8:27 pm

Astept pareri inca pro sau contra, justificate.